salon urody

Dzień dobry!

Serdecznie zapraszam Cię do LAKIERNI! Razem stworzymy idealny manicure oraz pedicure, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, a także piękną oprawę oka, nie wspominając o gładkiej skórze! Ja zadbam o twój wygląd i dobre samopoczucie, a Ty miło spędzisz czas i na chwilę zapomnisz o codzienności.

Nazywam się Kinga Stec i będzie mi bardzo miło gościć Cię w LAKIERNI! Stylizacja paznokci to moja wielka pasja, którą rozwijam od 2016 roku. Już od przeszło trzech lat zgłębiam tajniki idealnego manicure i pedicure.

Cenne doświadczenie, które jest niezbędne w tej branży, zdobywałam w dwóch dużych i prężnie działających salonach kosmetycznych w Krakowie, natomiast umiejętności szlifowałam pod czujnym okiem specjalistów na wielu szkoleniach, m.in.: szkolenie z zakresu stylizacji paznokci metodą hybrydową + manicure japoński i szkolenie z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową (ACK SZKOLENIA), szkolenie marki Creme Bar z zakresu personalizowania zabiegów oraz tworzenia indywidualnych receptur na podstawie komputerowej analizy skóry (CB Creme Bar). Oprócz tego w moim salonie wykonuję także hennę rzęs i brwi z regulacją oraz depilację woskiem różnych części ciała. Działam kompleksowo – zadbam o wiele atrybutów twojej kobiecości.

Nie ma dla mnie większej nagrody za ciężką pracę niż zadowolenie klientek, które chętnie do mnie wracają. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam profesjonalizm i bezpieczeństwo oferowanych usług. Ponadto niezwykle cenię sobie miłą atmosferę podczas wykonywania zabiegu i rozmowę z klientkami – zawsze dbam o to, aby tworzenie manicure czy pedicure było samą przyjemnością nie tylko dla mnie, ale także dla wszystkich odwiedzających mnie pań, które w tym czasie chcą się zrelaksować i odprężyć.

Zapraszam serdecznie!
Kinga Stec
salon piękności

 

Kontakt

Salon kosmetyczny Lakiernia Kinga Stec
tel. 664684953

Jana Pawla II 2A/1
Stalowa Wola 37-450

Email kinga@kosmetyczka-stalowawola.pl

Copyright ©Lakernia Salon UrodyProjekt i wykonanie  stylizacja paznokci WGB-Group

Polish English German Russian Ukrainian


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.